Znaleziono 5104 ofert

Sortuj

Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539894

58,24 m2 2 Pokoje 16 311,81 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2020  
950 000,00 PLN szczegóły
Tawułkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964482730

75 m2 3 Pokoje 18 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2023  
1 350 000,00 PLN szczegóły
Szamotulska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538814

45,50 m2 2 Pokoje 13 604,40 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
619 000,00 PLN szczegóły
Radosna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964506352

189,20 m2 7 pokoi 16 913,32 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2010  
3 200 000,00 PLN szczegóły
Poziomkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540108

350 m2 5 pokoi 7 400,00 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2012  
2 590 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540698

35,78 m2 2 Pokoje 5 586,92 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
199 900,00 PLN szczegóły
gen. Kazimierza Pułaskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964505191

41,85 m2 2 Pokoje 17 921,15 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2018  
750 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Moniuszki

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539930

315 m2 10 pokoi 6 000,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 684 m2
1 890 000,00 PLN szczegóły
Bernardyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540703

49,20 m2 2 Pokoje 19 308,94 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2013  
950 000,00 PLN szczegóły
Sztormowa

Dom (Półbliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505803

149,80 m2 5 pokoi 13 951,94 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 396 m2
2 090 000,00 PLN szczegóły
Zachodnia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540492

438 m2 19 pokoi 3 196,35 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 2 218 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły
Spacerowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533699

1 667 m2   773,85 PLN/m2
     
1 290 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: