Znaleziono 5104 ofert

Sortuj

Stefana Lewandowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548475

70,14 m2 3 Pokoje 12 817,22 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2017  
899 000,00 PLN szczegóły
Cynamonowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548474

59 m2 2 Pokoje 11 000,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2013  
649 000,00 PLN szczegóły
św. Benedykta

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548485

30 m2 2 Pokoje 78,33 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1920  
2 350,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548769

72,79 m2 3 Pokoje 12 776,48 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1910  
930 000,00 PLN szczegóły
bp. Piotra Tomickiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548473

17 m2 3 Pokoje 76,47 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2019  
1 300,00 PLN szczegóły
Miedziana

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964550571

131,70 m2 6 pokoi 59,68 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 1996  
7 860,00 PLN szczegóły
Kaliny Jędrusik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548466

32,60 m2 1 pokoi 22 055,21 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2016  
719 000,00 PLN szczegóły
Wielicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548463

49,93 m2 2 Pokoje 16 623,27 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2013  
830 000,00 PLN szczegóły
Oświatowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548462

77,10 m2 3 Pokoje 15 940,34 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2005  
1 229 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549006

46,30 m2 2 Pokoje 25 485,96 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 2012  
1 180 000,00 PLN szczegóły
Przybrodzka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548479

62 m2 2 Pokoje 43,55 PLN/m2
     
2 700,00 PLN szczegóły
Franciszka Zabłockiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551558

89,10 m2 4 Pokoje 10 089,79 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2010  
899 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: