Znaleziono 5107 ofert

Sortuj

Malwowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548717

143 m2 4 Pokoje 6 993,00 PLN/m2
  Rok budowy 2004 Działka 825 m2
999 999,00 PLN szczegóły
Lipowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548699

279 m2 6 pokoi 10 032,26 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1991 Działka 1 895 m2
2 799 000,00 PLN szczegóły
Bartąska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551926

100 m2 5 pokoi 9 200,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2018  
920 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548672

598 m2   484,95 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1977 Działka 3 400 m2
290 000,00 PLN szczegóły
bp. Albina Małysiaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548663

88 m2 3 Pokoje 15 795,45 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2020  
1 390 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548659

107,10 m2 3 Pokoje 14 005,60 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1910  
1 500 000,00 PLN szczegóły
Adama Asnyka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548660

85 m2 2 Pokoje 14 000,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2022  
1 190 000,00 PLN szczegóły
Gajowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548656

60 m2 2 Pokoje 47,50 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
2 850,00 PLN szczegóły
Świętojerska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548655

47,82 m2 2 Pokoje 20 702,63 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1960  
990 000,00 PLN szczegóły
Kanałowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548658

63,30 m2 2 Pokoje 7 883,10 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1915  
499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548643

15 539 m2   48,20 PLN/m2
     
749 000,00 PLN szczegóły
Padokowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548635

1 000 m2   447,00 PLN/m2
     
447 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: