Znaleziono 5107 ofert

Sortuj

Mazowiecka

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548768

539 m2   371,06 PLN/m2
     
199 999,00 PLN szczegóły
Ropczycka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548623

1 509 m2   600,00 PLN/m2
     
905 400,00 PLN szczegóły
Ropczycka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548622

1 460 m2   600,00 PLN/m2
     
876 000,00 PLN szczegóły
Jeżynowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548621

1 458 m2   276,00 PLN/m2
     
402 408,00 PLN szczegóły
Walecznych

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548620

1 338 m2   189,84 PLN/m2
     
254 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552773

1 328 m2   211,00 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548617

1 649 m2   40,00 PLN/m2
     
65 960,00 PLN szczegóły
Jeżynowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548613

1 492 m2   276,00 PLN/m2
     
411 792,00 PLN szczegóły
Teleexpressu

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548619

51,60 m2 3 Pokoje 23 000,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2012  
1 186 800,00 PLN szczegóły
Powstańców

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964548603

523 m2 25 pokoi 6 309,75 PLN/m2
Piętro 2 z ()   Działka 1 755 m2
3 300 000,00 PLN szczegóły
Szarych Szeregów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548601

52,90 m2 3 Pokoje 8 998,11 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1975  
476 000,00 PLN szczegóły
Kołodziejska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548596

422 m2   1 729,86 PLN/m2
     
730 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: