Znaleziono 5107 ofert

Sortuj

Szpitalna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548595

6 157 m2   97,29 PLN/m2
     
599 000,00 PLN szczegóły
Garncarska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548587

107,20 m2 5 pokoi 3 544,78 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1982 Działka 596 m2
380 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548586

92,75 m2 4 Pokoje 4 301,89 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1990  
399 000,00 PLN szczegóły
Lotników Alianckich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548585

79,30 m2 3 Pokoje 3 278,69 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1980  
260 000,00 PLN szczegóły
Tamka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548583

76,55 m2 3 Pokoje 24 689,75 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1937  
1 890 000,00 PLN szczegóły
Przedwiośnie

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964548579

123 m2 7 pokoi 47,97 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
5 900,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548568

223,31 m2 6 pokoi 6 045,41 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 2 029 m2
1 350 000,00 PLN szczegóły
Kołobrzeska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548565

61 m2 3 Pokoje 44,10 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1976  
2 690,00 PLN szczegóły
Sportowa

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964548557

1 470 m2 7 pokoi 510,20 PLN/m2
  Rok budowy 1993 Działka 137 m2
750 000,00 PLN szczegóły
ks. Franciszka Ścigały

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548555

61,59 m2 3 Pokoje 7 290,14 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
449 000,00 PLN szczegóły
Żytnia

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548569

56,45 m2 2 Pokoje 63,77 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 1958  
3 600,00 PLN szczegóły
Świętojerska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548664

47,82 m2 2 Pokoje 20 702,63 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1960  
990 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: