Znaleziono 5107 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548535

2 078 m2   312,32 PLN/m2
     
649 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548532

227,20 m2 6 pokoi 13 160,21 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 2 077 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Małachowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548522

35,71 m2 2 Pokoje 12 321,48 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1998  
440 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548608

2 528 m2   180,38 PLN/m2
     
456 000,00 PLN szczegóły
Laskowska

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548520

37,86 m2 1 pokoi 17 432,65 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 870 m2
660 000,00 PLN szczegóły
Czysta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548517

56,92 m2 3 Pokoje 5 780,04 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
329 000,00 PLN szczegóły
Anielin

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548518

84,78 m2 3 Pokoje 14 036,33 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2010  
1 190 000,00 PLN szczegóły
Młynarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548515

92 m2 4 Pokoje 10 391,30 PLN/m2
Piętro 8 z (16) Rok budowy 2015  
956 000,00 PLN szczegóły
Henryka Sienkiewicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549480

181 m2 8 pokoi 16 574,59 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1958 Działka 526 m2
3 000 000,00 PLN szczegóły
Marywilska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548509

61,31 m2 3 Pokoje 13 766,11 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2018  
844 000,00 PLN szczegóły
Inflancka

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964548507

80 m2   62,50 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1968  
5 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548506

37 765 m2   95,00 PLN/m2
     
3 587 675,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: