Znaleziono 5104 ofert

Sortuj

Śniadeckiego

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548501

2 102 m2   666,03 PLN/m2
     
1 400 000,00 PLN szczegóły
Borków

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550007

1 113 m2   1 212,94 PLN/m2
     
1 350 000,00 PLN szczegóły

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964548673

100 m2   1 590,00 PLN/m2
  Rok budowy 1970  
159 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Modzelewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548487

74 m2 6 pokoi 16 081,08 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1993  
1 190 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548486

53,75 m2 2 Pokoje 8 930,23 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1950  
480 000,00 PLN szczegóły
Gościnna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548484

50,95 m2 2 Pokoje 35,33 PLN/m2
Piętro 3 z (10)    
1 800,00 PLN szczegóły
Mszczonowska

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548481

6 069 m2   311,42 PLN/m2
     
1 890 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548564

70,50 m2 4 Pokoje 6 737,59 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1970  
475 000,00 PLN szczegóły
Raciborska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548541

50 m2 3 Pokoje 64,00 PLN/m2
Piętro 1 z (6)    
3 200,00 PLN szczegóły
Mesyńska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548478

330 m2 10 pokoi 8 333,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1996 Działka 320 m2
2 750 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548477

168,90 m2 5 pokoi 8 875,07 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2001 Działka 4 784 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły
Niecała

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549847

85 m2 3 Pokoje 74,12 PLN/m2
Piętro 1 z (7)    
6 300,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: