Znaleziono 5107 ofert

Sortuj

Malinowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548634

1 144 m2   423,95 PLN/m2
     
485 000,00 PLN szczegóły
Feliksińska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548633

1 123 m2   230,63 PLN/m2
     
259 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548632

43 m2 1 pokoi 5 116,28 PLN/m2
  Rok budowy 1959 Działka 1 000 m2
220 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548630

65 m2 3 Pokoje 7 538,46 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 298 m2
490 000,00 PLN szczegóły
Jęczmienna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548629

55,74 m2 3 Pokoje 8 952,28 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1962  
499 000,00 PLN szczegóły
Strycharska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548628

45,17 m2 2 Pokoje 7 504,98 PLN/m2
Piętro 1 z (11) Rok budowy 1975  
339 000,00 PLN szczegóły
Harcmistrza Aleksandra Kamińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548627

62,42 m2 2 Pokoje 8 490,87 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1929  
530 000,00 PLN szczegóły
Braci Śniadeckich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548626

36,60 m2 2 Pokoje 6 803,28 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1970  
249 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548649

80 m2 3 Pokoje 14 987,50 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2020  
1 199 000,00 PLN szczegóły
Mazowiecka

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548768

539 m2   371,06 PLN/m2
     
199 999,00 PLN szczegóły
Ropczycka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548623

1 509 m2   600,00 PLN/m2
     
905 400,00 PLN szczegóły
Ropczycka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548622

1 460 m2   600,00 PLN/m2
     
876 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: