Znaleziono 5107 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539689

136 m2 5 pokoi 6 985,29 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 2 111 m2
950 000,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540223

349 m2 8 pokoi 3 438,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 364 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły
św. Michała

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540226

65,10 m2 3 Pokoje 9 124,42 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1991  
594 000,00 PLN szczegóły
Parkowa

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964501777

527 m2   2 654,65 PLN/m2
  Rok budowy 1982 Działka 846 m2
1 399 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964483708

677 m2   177,25 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534002

7 417 m2   188,62 PLN/m2
     
1 399 000,00 PLN szczegóły
Goleszowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540311

53,80 m2 3 Pokoje 8 345,72 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1980  
449 000,00 PLN szczegóły
Fasolowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540252

42,90 m2 2 Pokoje 65,27 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2000  
2 800,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512276

1 613 m2   650,34 PLN/m2
     
1 049 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 316125

3 001 m2   59,65 PLN/m2
     
179 000,00 PLN szczegóły
Siedlecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964511640

55,25 m2 3 Pokoje 16 995,48 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2008  
939 000,00 PLN szczegóły
Milczańska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964508352

150 m2 7 pokoi 55,00 PLN/m2
     
8 250,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: