Znaleziono 5103 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548854

1 305 m2   352,01 PLN/m2
     
459 375,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550543

159 m2 4 Pokoje 9 427,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2012 Działka 818 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły
Hetmańska

Dom (Półbliźniak) na wynajem

Numer oferty : 34964548853

220 m2   34,09 PLN/m2
    Działka 1 380 m2
7 500,00 PLN szczegóły
Chemików

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548851

48 m2 3 Pokoje 8 000,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1979  
384 000,00 PLN szczegóły
Jana Czochralskiego

Obiekt na wynajem

Numer oferty : 34964548842

135 m2 2 Pokoje 50,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2017  
6 750,00 PLN szczegóły
Jana Czochralskiego

Obiekt na wynajem

Numer oferty : 34964548841

95 m2 2 Pokoje 50,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2017  
4 750,00 PLN szczegóły
Leśna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548839

28,50 m2 1 pokoi 11 929,82 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2000  
340 000,00 PLN szczegóły
Piękna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548837

76,30 m2 3 Pokoje 22 646,07 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 1955  
1 727 895,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549477

1 200 m2   70,00 PLN/m2
     
84 000,00 PLN szczegóły
Roślinna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548830

340 m2 5 pokoi 7 000,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 1 617 m2
2 380 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548826

1 819 m2   879,60 PLN/m2
     
1 600 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548825

821 m2   889,16 PLN/m2
     
730 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: