Znaleziono 5105 ofert

Sortuj

Malinowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548811

27 m2 1 pokoi 12 592,59 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
340 000,00 PLN szczegóły
Karczówkowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548883

54 m2 3 Pokoje 9 611,11 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1977  
519 000,00 PLN szczegóły
Służby Polsce

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548810

42,10 m2 2 Pokoje 17 102,14 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
720 000,00 PLN szczegóły
Kowalikowa

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549393

28 395 m2   27,19 PLN/m2
     
772 000,00 PLN szczegóły
Tysiąclecia

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549286

10 800 m2   20,37 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły
Manewrowa

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549288

12 600 m2   27,78 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły
Bekasów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548801

57,51 m2 3 Pokoje 14 780,04 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2003  
850 000,00 PLN szczegóły
Orla

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548800

38,80 m2 2 Pokoje 23 195,88 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1955  
900 000,00 PLN szczegóły
Stefana Okrzei

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548799

58,73 m2 2 Pokoje 18 729,78 PLN/m2
Piętro 4 z (7) Rok budowy 2009  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548792

70 m2 3 Pokoje 88,57 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2017  
6 200,00 PLN szczegóły
Powstańców Śląskich

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964549705

61,16 m2 3 Pokoje 76,85 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2018  
4 700,00 PLN szczegóły
Trzmiela

Dom (Bliźniak) na wynajem

Numer oferty : 34964548787

287 m2 7 pokoi 26,13 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1994 Działka 457 m2
7 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: