Znaleziono 5103 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548824

998 m2   751,50 PLN/m2
     
750 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548822

1 000 m2   950,00 PLN/m2
     
950 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548823

1 007 m2   347,57 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548821

1 747 m2   363,48 PLN/m2
     
635 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548819

1 496 m2   801,47 PLN/m2
     
1 199 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548818

154,58 m2 5 pokoi 7 756,50 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 424 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548817

154 m2 6 pokoi 7 136,36 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 255 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły
Marsa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548816

41,71 m2 2 Pokoje 13 881,56 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2012  
579 000,00 PLN szczegóły
Milczańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548814

42,21 m2 2 Pokoje 59,23 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
2 500,00 PLN szczegóły
Puławska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550269

69,30 m2 3 Pokoje 108,23 PLN/m2
Piętro 6 z (9) Rok budowy 2020  
7 500,00 PLN szczegóły
Malinowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548811

27 m2 1 pokoi 12 592,59 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
340 000,00 PLN szczegóły
Karczówkowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548883

54 m2 3 Pokoje 9 611,11 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1977  
519 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: