Znaleziono 5105 ofert

Sortuj

Piaskowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531465

55,41 m2 3 Pokoje 10 557,66 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1937  
585 000,00 PLN szczegóły
Borówkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539870

137,50 m2 6 pokoi 5 810,91 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 696 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Chmielna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964502697

74,15 m2 2 Pokoje 42 481,46 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2020  
3 150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964442692

109 000 m2   211,93 PLN/m2
     
23 100 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Jarochowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964511351

62,30 m2 4 Pokoje 8 346,71 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1975  
520 000,00 PLN szczegóły
Henryka Sienkiewicza

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964539316

59,90 m2 3 Pokoje 48,41 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1990  
2 900,00 PLN szczegóły
ks. Streicha

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964482996

98,50 m2 4 Pokoje 8 324,87 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 226 m2
820 000,00 PLN szczegóły
Sianowska

Lokal medyczny na wynajem

Numer oferty : 34964539954

23 m2   100,00 PLN/m2
Piętro 2 z (1)    
2 300,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964508354

114,34 m2 4 Pokoje 20 115,45 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1933  
2 300 000,00 PLN szczegóły
Poznańska

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964538525

740 m2   5 743,24 PLN/m2
  Rok budowy 2014  
4 250 000,00 PLN szczegóły
Sianowska

Lokal medyczny na wynajem

Numer oferty : 34964539955

14 m2   39,29 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
550,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535757

12 046 m2   913,17 PLN/m2
     
11 000 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: