Znaleziono 5031 ofert

Sortuj

Młynarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548515

92 m2 4 Pokoje 10 391,30 PLN/m2
Piętro 8 z (16) Rok budowy 2015  
956 000,00 PLN szczegóły
Henryka Sienkiewicza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549480

181 m2 8 pokoi 16 574,59 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1958 Działka 526 m2
3 000 000,00 PLN szczegóły
Marywilska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548509

61,31 m2 3 Pokoje 13 766,11 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2018  
844 000,00 PLN szczegóły
Inflancka

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964548507

80 m2   62,50 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1968  
5 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548506

37 765 m2   95,00 PLN/m2
     
3 587 675,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548505

3 322 m2   159,54 PLN/m2
     
530 000,00 PLN szczegóły
Śniadeckiego

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548501

2 102 m2   666,03 PLN/m2
     
1 400 000,00 PLN szczegóły
Borków

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550007

1 113 m2   1 212,94 PLN/m2
     
1 350 000,00 PLN szczegóły

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964548673

100 m2   1 590,00 PLN/m2
  Rok budowy 1970  
159 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Modzelewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548487

74 m2 6 pokoi 16 081,08 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1993  
1 190 000,00 PLN szczegóły
Graniczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548486

53,75 m2 2 Pokoje 9 500,00 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1950  
510 625,00 PLN szczegóły
Gościnna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548484

50,95 m2 2 Pokoje 35,33 PLN/m2
Piętro 3 z (10)    
1 800,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: