Znaleziono 5031 ofert

Sortuj

Kołobrzeska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548565

61 m2 3 Pokoje 44,10 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1976  
2 690,00 PLN szczegóły
Sportowa

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964548557

1 470 m2 7 pokoi 510,20 PLN/m2
  Rok budowy 1993 Działka 137 m2
750 000,00 PLN szczegóły
ks. Franciszka Ścigały

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548555

61,59 m2 3 Pokoje 7 290,14 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
449 000,00 PLN szczegóły
Żytnia

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548569

56,45 m2 2 Pokoje 63,77 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 1958  
3 600,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548535

2 078 m2   312,32 PLN/m2
     
649 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548532

227,20 m2 6 pokoi 13 160,21 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 2 077 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
ks. bp. Wincentego Tymienieckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550025

148 m2 6 pokoi 8 716,22 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2009  
1 290 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Małachowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548522

35,71 m2 2 Pokoje 12 321,48 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1998  
440 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548608

2 528 m2   180,38 PLN/m2
     
456 000,00 PLN szczegóły
Laskowska

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548520

37,86 m2 1 pokoi 17 432,65 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 870 m2
660 000,00 PLN szczegóły
Czysta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548517

56,92 m2 3 Pokoje 5 780,04 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
329 000,00 PLN szczegóły
Anielin

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548518

84,78 m2 3 Pokoje 14 036,33 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2010  
1 190 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: