Znaleziono 5125 ofert

Sortuj

1 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542819

76 m2 2 Pokoje 6 842,11 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1920  
520 000,00 PLN szczegóły
Piotrkowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541973

46,30 m2 2 Pokoje 52,92 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2020  
2 450,00 PLN szczegóły
Fieldorfa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964464818

160,40 m2   8 541,15 PLN/m2
    Działka 635 m2
1 370 000,00 PLN szczegóły
Piotrkowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542314

90,23 m2 4 Pokoje 5 873,88 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1909  
530 000,00 PLN szczegóły
Wojciecha Bogusławskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542969

46,05 m2 3 Pokoje 19 900,00 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2025  
916 395,00 PLN szczegóły
29 Listopada

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964540792

134 m2 10 pokoi 14 925,37 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 2018  
2 000 000,00 PLN szczegóły
Śniardwy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542972

24 m2 1 pokoi 16 875,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1969  
405 000,00 PLN szczegóły
Karpacka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964475492

262,02 m2   3 812,69 PLN/m2
    Działka 395 m2
999 000,00 PLN szczegóły
Władysława Broniewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542989

51,28 m2 3 Pokoje 17 336,19 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1980  
889 000,00 PLN szczegóły
Rycerska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541413

246 m2 6 pokoi 8 126,02 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 1 212 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły
Aleja T. Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542976

61,12 m2 3 Pokoje 8 507,85 PLN/m2
Piętro 8 z (11)    
520 000,00 PLN szczegóły
Starołęcka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541509

80,76 m2 4 Pokoje 14 239,72 PLN/m2
Piętro 5 z (8) Rok budowy 2023  
1 150 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: