Znaleziono 5125 ofert

Sortuj

Kasztanowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547622

2 108 m2   125,00 PLN/m2
     
263 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547621

1 000 m2   60,00 PLN/m2
     
60 000,00 PLN szczegóły
Okólna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547620

1 284 m2   194,70 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547619

9 386 m2   34,95 PLN/m2
     
328 000,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547618

44 000 m2   25,00 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547617

2 394 m2   104,43 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547614

1 475 m2   128,81 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
Promyka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547611

164 m2 5 pokoi 7 286,59 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 1 134 m2
1 195 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547610

224 m2 8 pokoi 2 674,11 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1984 Działka 41 900 m2
599 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547608

100 m2 5 pokoi 11 460,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 2 870 m2
1 146 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547607

144 m2 4 Pokoje 4 305,56 PLN/m2
    Działka 600 m2
620 000,00 PLN szczegóły
Podmiejska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547604

120 m2 5 pokoi 6 658,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 1 592 m2
799 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: