Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547536

198 m2 5 pokoi 3 363,64 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 800 m2
666 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547535

362,81 m2 9 pokoi 2 747,99 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1936 Działka 10 145 m2
997 000,00 PLN szczegóły
Franciszkańska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547532

500 m2 5 pokoi 2 600,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1930 Działka 285 m2
1 300 000,00 PLN szczegóły
Głowackiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547531

206,62 m2 6 pokoi 2 661,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1921 Działka 852 m2
550 000,00 PLN szczegóły
kard. Stefana Wyszyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547528

61,54 m2 3 Pokoje 6 499,82 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1962  
399 999,00 PLN szczegóły
Czarodziejska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548471

188,32 m2 3 Pokoje 53 101,10 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2016  
10 000 000,00 PLN szczegóły
Brynowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547521

55,98 m2 3 Pokoje 7 654,52 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1975  
428 500,00 PLN szczegóły
Główna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547634

350 m2 5 pokoi 6 571,43 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 1 500 m2
2 300 000,00 PLN szczegóły
Burakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547993

26 m2 1 pokoi 25 961,54 PLN/m2
Piętro 0 z (8) Rok budowy 2018  
675 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549535

41,10 m2 2 Pokoje 23 881,75 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2022  
981 540,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547511

14,03 m2   30 577,33 PLN/m2
     
429 000,00 PLN szczegóły
Platynowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547509

38 m2 2 Pokoje 97,37 PLN/m2
Piętro 3 z (11) Rok budowy 1965  
3 700,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: