Znaleziono 5125 ofert

Sortuj

Rynek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547589

34,57 m2 1 pokoi 6 045,70 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1920  
209 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547584

7 311 m2   273,56 PLN/m2
     
2 000 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547972

45,40 m2 3 Pokoje 9 449,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 736 m2
429 000,00 PLN szczegóły
Ferdynanda Zarzyckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547583

49,47 m2 2 Pokoje 7 459,07 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2005  
369 000,00 PLN szczegóły
Kujawska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547580

4 031 m2   86,08 PLN/m2
     
347 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547578

210 900 m2   6,70 PLN/m2
     
1 413 000,00 PLN szczegóły
Sportowa

Obiekt handlowy na wynajem

Numer oferty : 34964547571

655 m2 7 pokoi 22,90 PLN/m2
     
15 000,00 PLN szczegóły
Józefa Chełmońskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547565

882 m2   191,61 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły
Ferdynanda Zarzyckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547559

49,47 m2 2 Pokoje 8 469,78 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2005  
419 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547637

75 m2 4 Pokoje 7 933,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 972 m2
595 000,00 PLN szczegóły
Polanka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547558

298 m2   5 533,56 PLN/m2
    Działka 1 431 m2
1 649 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547557

82 m2   3 658,54 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1982  
300 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: