Znaleziono 5126 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547635

1 387 m2   104,54 PLN/m2
     
145 000,00 PLN szczegóły
Maratońska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547633

23,27 m2   2 105,72 PLN/m2
  Rok budowy 2008  
49 000,00 PLN szczegóły
Garbary

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547632

327,84 m2   1 217,06 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 772 m2
399 000,00 PLN szczegóły
Na wzgórzu

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547631

1 984 m2   170,00 PLN/m2
     
337 280,00 PLN szczegóły
Fiołkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547630

1 713 m2   185,00 PLN/m2
     
316 905,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547629

1 442 m2   92,93 PLN/m2
     
134 000,00 PLN szczegóły
Poprzeczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547628

2 660 m2   131,58 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547626

1 150 m2   56,52 PLN/m2
     
65 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547625

1 406 m2   49,79 PLN/m2
     
70 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547624

816 m2   305,15 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Bedońska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547623

966 m2   299,17 PLN/m2
     
289 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547622

2 108 m2   125,00 PLN/m2
     
263 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: