Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Słoneczna

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547557

82 m2   3 658,54 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1982  
300 000,00 PLN szczegóły
Kasztelańska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547556

1 521 m2   328,07 PLN/m2
     
499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547555

4 500 m2   66,44 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547554

6 396 m2   29,71 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
Poziomkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547553

1 997 m2   149,72 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły
Nowe Górki

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547552

700 m2   300,00 PLN/m2
     
210 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547551

1 829 m2   87,48 PLN/m2
     
160 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547550

6 564 m2   24,98 PLN/m2
     
164 000,00 PLN szczegóły
Polna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547549

1 300 m2   146,15 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547548

4 200 m2   30,95 PLN/m2
     
130 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547546

2 081 m2   43,25 PLN/m2
     
90 000,00 PLN szczegóły
Ignacego Krasickiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547538

213,50 m2 5 pokoi 2 337,24 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1994 Działka 482 m2
499 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: