Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542851

55 m2 2 Pokoje 20 909,09 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 2020  
1 150 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964542940

64 m2   108,20 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 1960  
6 924,62 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964542906

400 m2   5 494,58 PLN/m2
  Rok budowy 1981 Działka 39 200 m2
2 197 832,00 PLN szczegóły
Zamkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542886

101,65 m2 4 Pokoje 11 805,21 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2023  
1 200 000,00 PLN szczegóły
Santocka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542892

74,79 m2 4 Pokoje 16 039,99 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2022  
1 199 631,00 PLN szczegóły
Międzynarodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542095

94 m2 4 Pokoje 18 085,11 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1958  
1 700 000,00 PLN szczegóły
Władysława Broniewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542895

68 m2 3 Pokoje 8 378,82 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1976  
569 760,00 PLN szczegóły
Opaczewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540972

125,35 m2 4 Pokoje 17 471,08 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 1998  
2 190 000,00 PLN szczegóły
Zamkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542885

73,84 m2 3 Pokoje 7 448,54 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2023  
550 000,00 PLN szczegóły
Domowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542789

107 m2 3 Pokoje 8 224,30 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1973 Działka 558 m2
880 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964503497

212 m2 5 pokoi 4 600,75 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 2 684 m2
975 360,00 PLN szczegóły
Marii Skłodowskiej-Curie

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542951

200 m2 5 pokoi 7 995,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1989 Działka 1 000 m2
1 599 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: