Znaleziono 5106 ofert

Sortuj

Krakowskie Przedmieście

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540627

47 m2 2 Pokoje 13 170,21 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2015  
619 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Krzynówki

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540772

170 m2 8 pokoi 3 817,65 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 470 m2
649 000,00 PLN szczegóły
Wołkowyska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540501

109,36 m2 4 Pokoje 13 707,02 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2021  
1 499 000,00 PLN szczegóły
Szafarnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540843

67,40 m2 2 Pokoje 25 222,55 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2010  
1 700 000,00 PLN szczegóły
Pogorzelska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540073

52,90 m2 2 Pokoje 10 623,82 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
562 000,00 PLN szczegóły
Jesienna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540870

1 107 m2   352,30 PLN/m2
     
390 000,00 PLN szczegóły
prof. Janusza Groszkowskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540847

207 m2 5 pokoi 9 637,68 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 800 m2
1 995 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964540071

771 m2 8 pokoi 5 473,41 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1996 Działka 11 928 m2
4 220 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505677

3 049 m2   58,38 PLN/m2
     
178 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540489

96 m2 3 Pokoje 9 062,50 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 800 m2
870 000,00 PLN szczegóły
Różana

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540706

926 m2   307,78 PLN/m2
     
285 000,00 PLN szczegóły
Ostrowska

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964538070

15 712 m2   2 539,46 PLN/m2
    Działka 25 036 m2
39 900 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: