Znaleziono 5106 ofert

Sortuj

Walerego Sławka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548445

40 m2 2 Pokoje 70,00 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2023  
2 800,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Działka (Pod zabudowę wielorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550444

3 000 m2   1 333,00 PLN/m2
     
3 999 000,00 PLN szczegóły
Północna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548427

49 m2 2 Pokoje 46,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1993  
2 250,00 PLN szczegóły
Wyszogrodzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548425

37,30 m2 2 Pokoje 11 796,25 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1973  
440 000,00 PLN szczegóły
Królewny Śnieżki

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548422

122 m2 6 pokoi 9 008,20 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2000 Działka 210 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły
Wichrowa

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548417

320 m2   375,00 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły
Karabeli

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548412

65,10 m2 3 Pokoje 14 516,13 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 1979  
945 000,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548407

55 m2 3 Pokoje 14 363,64 PLN/m2
Piętro 5 z (5)    
790 000,00 PLN szczegóły
Za Skłonem

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548404

106 m2 5 pokoi 14 150,94 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2006  
1 500 000,00 PLN szczegóły
Giżycka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548403

1 693 m2   496,16 PLN/m2
     
840 000,00 PLN szczegóły
Giżycka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548401

723 m2   500,00 PLN/m2
     
361 500,00 PLN szczegóły
Lisia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548508

295 m2 7 pokoi 6 745,76 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1978 Działka 1 527 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: