Znaleziono 5104 ofert

Sortuj

Łączna

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507514

844 m2   1 077,01 PLN/m2
     
909 000,00 PLN szczegóły
ks. Józefa Niedzieli

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540710

40,94 m2 2 Pokoje 8 060,58 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1905  
330 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540773

49,10 m2 2 Pokoje 8 105,91 PLN/m2
Piętro 9 z (10)    
398 000,00 PLN szczegóły
Kaliska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540757

130 m2 3 Pokoje 2 461,54 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1950  
320 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540788

1 900 m2   288,95 PLN/m2
     
549 000,00 PLN szczegóły
Gumińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540759

86,13 m2 3 Pokoje 19 621,50 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2022  
1 690 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540809

29 100 m2   290,00 PLN/m2
     
8 439 000,00 PLN szczegóły
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964504397

1 105 m2   1 076,92 PLN/m2
     
1 190 000,00 PLN szczegóły
Modlińska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513051

1 852 m2   178,19 PLN/m2
     
330 000,00 PLN szczegóły
Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507518

1 949 m2   1 076,96 PLN/m2
     
2 099 000,00 PLN szczegóły
Ożarowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539314

47,60 m2 2 Pokoje 17 647,06 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1957  
840 000,00 PLN szczegóły
Karola Szymanowskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540771

160 m2 6 pokoi 10 500,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 450 m2
1 680 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: