Znaleziono 5104 ofert

Sortuj

Mylna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539981

43 m2 3 Pokoje 10 209,30 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1960  
439 000,00 PLN szczegóły
Rzepakowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539637

3 326 m2   250,00 PLN/m2
     
831 500,00 PLN szczegóły

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964539250

152 m2   42,76 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2005  
6 500,00 PLN szczegóły
Kanclerza Jana Łaskiego

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505566

249 m2 12 pokoi 3 815,26 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1925 Działka 632 m2
950 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964539251

152 m2   42,76 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2005  
6 500,00 PLN szczegóły

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964539252

152 m2   42,76 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2005  
6 500,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964540134

100 m2 6 pokoi 2 500,00 PLN/m2
  Rok budowy 1960 Działka 1 100 m2
250 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Mikołajczyka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540619

53,35 m2 2 Pokoje 15 651,36 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1992  
835 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540622

502 m2 7 pokoi 17 729,08 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2002 Działka 1 800 m2
8 900 000,00 PLN szczegóły
Bojszowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539850

934 m2   144,54 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
Nowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964538521

47,07 m2 2 Pokoje 46,74 PLN/m2
Piętro 13 z (13) Rok budowy 1985  
2 200,00 PLN szczegóły
Bojszowska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539851

948 m2   142,41 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: