Znaleziono 5105 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539961

4 806 m2   270,50 PLN/m2
     
1 300 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539671

152,40 m2 5 pokoi 7 539,37 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2019 Działka 413 m2
1 149 000,00 PLN szczegóły
Władysława Łokietka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538708

52,11 m2 2 Pokoje 8 424,49 PLN/m2
Piętro 6 z (10)    
439 000,00 PLN szczegóły
Kruszwicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534258

57 m2 2 Pokoje 11 754,39 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2011  
670 000,00 PLN szczegóły
Tęczowa

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964485254

2 050 m2   219,02 PLN/m2
     
449 000,00 PLN szczegóły
Żwirki i Wigury

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539940

86 m2 3 Pokoje 11 598,84 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2009  
997 500,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539962

3 126 m2   159,63 PLN/m2
     
499 000,00 PLN szczegóły
Owocowy Sad

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539247

66,73 m2 3 Pokoje 11 973,63 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2013  
799 000,00 PLN szczegóły
Dźwiękowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540048

127 m2 4 Pokoje 10 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2007  
1 270 000,00 PLN szczegóły

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536794

512 m2 32 pokoi 5 173,83 PLN/m2
Piętro z (4) Rok budowy 1970 Działka 558 m2
2 649 000,00 PLN szczegóły
Zamłynie

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539990

2 449 m2   158,84 PLN/m2
     
389 000,00 PLN szczegóły
Adama Skałkowskiego

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538662

231,48 m2 6 pokoi 6 890,44 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1996 Działka 165 m2
1 595 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: