Znaleziono 5103 ofert

Sortuj

Józefa Chociszewskiego

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964538033

3 299 m2   1 970,29 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1988 Działka 1 614,50 m2
6 500 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539104

63,10 m2 3 Pokoje 5 530,90 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
349 000,00 PLN szczegóły
Jana Karnowskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539017

200 m2 4 Pokoje 4 495,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1962 Działka 1 000 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Mogilańska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510722

1 367 m2   1 170,45 PLN/m2
     
1 600 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539012

181 m2 5 pokoi 9 386,74 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 1 890 m2
1 699 000,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532142

100 m2 3 Pokoje 3 900,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 230 m2
390 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539020

54,31 m2 2 Pokoje 24 855,46 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2022  
1 349 900,00 PLN szczegóły
Polska

Lokal komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964499941

305,97 m2 10 pokoi 60,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
18 358,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507884

400 m2 15 pokoi 7 497,50 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2010 Działka 1 200 m2
2 999 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na wynajem

Numer oferty : 34964519393

3 029 m2   5,00 PLN/m2
     
15 145,00 PLN szczegóły
Gryfa Pomorskiego

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539013

237,15 m2 8 pokoi 8 391,31 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 217 m2
1 990 000,00 PLN szczegóły
Geodezyjna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964539520

65,60 m2 3 Pokoje 45,73 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2000  
3 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: