Znaleziono 5121 ofert

Sortuj

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537430

3 240 m2   100,31 PLN/m2
     
325 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537431

3 097 m2   100,10 PLN/m2
     
310 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537429

3 000 m2   199,17 PLN/m2
     
597 500,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544050

57,97 m2 3 Pokoje 14 990,51 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2016  
869 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544052

1 199 m2   112,59 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
Źrebaka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543884

100 m2 10 pokoi 7 990,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 46 021 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964542741

330 m2   5 424,24 PLN/m2
    Działka 1 270 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły
Międzyblokowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544080

41,32 m2 2 Pokoje 36,30 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
1 500,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538246

1 200 m2   130,00 PLN/m2
     
156 000,00 PLN szczegóły
Jarosława Dąbrowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544137

38 m2 1 pokoi 78,00 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
2 950,00 PLN szczegóły
Przewodowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964495883

370 m2 7 pokoi 7 756,76 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1992 Działka 2 300 m2
2 870 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542980

63,98 m2 2 Pokoje 8 361,99 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1901  
535 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: