Znaleziono 5120 ofert

Sortuj

Jutrzenki

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547152

8 890 m2   674,92 PLN/m2
     
6 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547147

6 306 m2   31,56 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547141

32,10 m2 1 pokoi 12 772,59 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
410 000,00 PLN szczegóły
Dworska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547132

3 049 m2   55,43 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły
Łódzka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547131

3 852 m2   77,88 PLN/m2
     
300 000,00 PLN szczegóły
Przełajowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547130

1 928 m2   120,00 PLN/m2
     
231 360,00 PLN szczegóły
Piasecka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547129

3 100 m2   99,03 PLN/m2
     
307 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547128

1 470 m2   198,00 PLN/m2
     
291 060,00 PLN szczegóły
Żabia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547127

1 437 m2   150,00 PLN/m2
     
215 550,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547126

4 848 m2   57,76 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
Działkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547124

3 000 m2   40,00 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547122

1 634 m2   115,67 PLN/m2
     
189 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: