Znaleziono 5121 ofert

Sortuj

Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547039

68,56 m2 3 Pokoje 3 923,57 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
269 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547076

9 000 m2   71,67 PLN/m2
     
645 000,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547036

90 m2 2 Pokoje 4 100,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 100 m2
369 000,00 PLN szczegóły
Łabędzia

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547035

121,33 m2 5 pokoi 12 939,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 168 m2
1 570 000,00 PLN szczegóły
Jordanowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547171

226,47 m2 6 pokoi 7 895,09 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 1 321 m2
1 788 000,00 PLN szczegóły
Paradna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547676

66,64 m2 3 Pokoje 12 905,16 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2018  
860 000,00 PLN szczegóły
Konarskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547031

268,40 m2 5 pokoi 2 976,90 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1983 Działka 479 m2
799 000,00 PLN szczegóły
Podskale

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547073

36,10 m2 2 Pokoje 17 867,04 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2014  
645 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547024

1 300 m2   130,69 PLN/m2
     
169 900,00 PLN szczegóły
Tomcia Palucha

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549533

37,30 m2 2 Pokoje 16 085,79 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2001  
600 000,00 PLN szczegóły
Armii Poznań

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547021

300 m2   2 983,33 PLN/m2
  Rok budowy 1926 Działka 1 145 m2
895 000,00 PLN szczegóły
Turyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547020

62,24 m2 3 Pokoje 12 050,13 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2023  
750 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: