Znaleziono 5121 ofert

Sortuj

Muchomorowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547010

71,30 m2 3 Pokoje 11 640,95 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2000  
830 000,00 PLN szczegóły
Plac Margaretek

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547009

33,78 m2 3 Pokoje 13 321,49 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2011  
450 000,00 PLN szczegóły
Bagno

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964547019

46,24 m2 3 Pokoje 25 929,93 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2009  
1 199 000,00 PLN szczegóły
Jana Kilińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546988

56 m2 2 Pokoje 8 200,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1903  
459 200,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546986

3 511 m2   47,00 PLN/m2
     
165 000,00 PLN szczegóły
Marcelińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546983

66,43 m2 3 Pokoje 51,18 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2015  
3 400,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547696

1 500 m2   386,67 PLN/m2
     
580 000,00 PLN szczegóły
Janusza Meissnera

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546973

38 m2 2 Pokoje 68,42 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2025  
2 600,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546970

150 m2 3 Pokoje 8 326,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 500 m2
1 249 000,00 PLN szczegóły
Syta

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546960

650 m2 7 pokoi 16 769,23 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2019 Działka 1 031 m2
10 900 000,00 PLN szczegóły
Batalionu AK "Pięść"

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547194

55 m2 3 Pokoje 60,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1965  
3 300,00 PLN szczegóły
Aleksandra Zelwerowicza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546950

50,33 m2 3 Pokoje 49,65 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1970  
2 499,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: