Znaleziono 5120 ofert

Sortuj

Plebiscytowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547219

38,63 m2 2 Pokoje 4 789,02 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1968  
185 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547519

219,40 m2 5 pokoi 8 158,61 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2013 Działka 1 664 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły
Tarninowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547206

1 434 m2   195,26 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
Tarninowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547204

1 437 m2   195,20 PLN/m2
     
280 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547202

9 000 m2   16,56 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547201

1 000 m2   153,65 PLN/m2
     
153 650,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547200

6 400 m2   10,96 PLN/m2
     
70 150,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547199

11 800 m2   8,52 PLN/m2
     
100 550,00 PLN szczegóły
Bukowska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547192

333 m2   297,30 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547184

1 838 m2   179,54 PLN/m2
     
329 999,00 PLN szczegóły
Chudzickiego

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547585

15 725 m2   635,93 PLN/m2
     
10 000 000,00 PLN szczegóły
Krakowska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547182

180 m2   1 055,56 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1920 Działka 700 m2
190 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: