Znaleziono 5121 ofert

Sortuj

Chabrowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547105

62,52 m2 3 Pokoje 10 988,48 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2019  
687 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547101

81,10 m2 3 Pokoje 17 755,86 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2000  
1 440 000,00 PLN szczegóły
Spokojna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547091

1 673 m2   268,98 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547083

1 001 m2   289,71 PLN/m2
     
290 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547081

210 m2 6 pokoi 7 095,24 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1965 Działka 898 m2
1 490 000,00 PLN szczegóły
Przylaszczkowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547090

149,86 m2 5 pokoi 9 308,69 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 211 m2
1 395 000,00 PLN szczegóły
Piękna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547056

140 m2 3 Pokoje 99,29 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 1880  
13 900,00 PLN szczegóły
Lipowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547059

2 970 m2   213,80 PLN/m2
     
635 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547043

66,60 m2 3 Pokoje 5 990,99 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
399 000,00 PLN szczegóły
Nadodrzańskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547040

51 m2 3 Pokoje 6 666,67 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1985  
340 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547044

856 m2   251,17 PLN/m2
     
215 000,00 PLN szczegóły
Górnośląska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549566

45 m2 3 Pokoje 20 977,78 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1969  
944 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: