Znaleziono 5120 ofert

Sortuj

Marywilska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543796

68,50 m2 3 Pokoje 14 452,55 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2023  
990 000,00 PLN szczegóły
Księżycowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543818

41,78 m2 2 Pokoje 21 302,06 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2016  
890 000,00 PLN szczegóły
Przesmyk

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542513

218,10 m2 6 pokoi 7 702,89 PLN/m2
  Rok budowy 2008 Działka 665 m2
1 680 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Jeżewskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543672

96 m2 4 Pokoje 57,00 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2003  
5 500,00 PLN szczegóły
Czechosłowacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520066

46,15 m2 2 Pokoje 11 462,62 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1960  
529 000,00 PLN szczegóły
Batalionu "Zośka"

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542664

2 842 m2   119,99 PLN/m2
     
341 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541925

190 m2 5 pokoi 5 258,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1986 Działka 37 455 m2
999 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543864

2 198 m2   245,68 PLN/m2
     
540 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Lea

Lokal gastronomiczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964532338

250 m2   15 600,00 PLN/m2
Piętro 0 z (6)    
3 900 000,00 PLN szczegóły
Spółdzielcza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532154

163 m2 4 Pokoje 3 190,18 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1985 Działka 384 m2
520 000,00 PLN szczegóły
Zaciszna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539441

1 834 m2   699,00 PLN/m2
     
1 281 966,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543837

1 554 m2   3 603,60 PLN/m2
     
5 600 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: