Znaleziono 5120 ofert

Sortuj

3 Maja

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547236

175 m2 4 Pokoje 4 565,71 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 103 m2
799 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547234

136 m2 3 Pokoje 3 301,47 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2002 Działka 2 234 m2
449 000,00 PLN szczegóły
Władysława Sikorskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547233

373 m2 5 pokoi 5 281,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 588 m2
1 970 000,00 PLN szczegóły
Strzeszyńska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547231

213 m2 6 pokoi 4 272,30 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1979 Działka 276 m2
910 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547229

1 000 m2   110,00 PLN/m2
     
110 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547228

175 m2 7 pokoi 7 314,29 PLN/m2
  Rok budowy 2016 Działka 1 421 m2
1 280 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547227

3 800 m2   289,47 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły
Zgierska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547226

63,64 m2 2 Pokoje 6 442,49 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1930  
410 000,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547225

63,09 m2 2 Pokoje 3 471,23 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1908  
219 000,00 PLN szczegóły
Lubuska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547224

51,40 m2 2 Pokoje 5 622,57 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1930  
289 000,00 PLN szczegóły
Piastowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547223

61,30 m2 3 Pokoje 6 508,97 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1982  
399 000,00 PLN szczegóły
dr. Zygmunta Schinzla

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547220

45,89 m2 2 Pokoje 4 903,03 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1980  
225 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: