Znaleziono 5132 ofert

Sortuj

Wałowa

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547279

96 m2   5 677,08 PLN/m2
     
545 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547278

1 000 m2   0,11 PLN/m2
     
110,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547277

2 600 m2   172,69 PLN/m2
     
449 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547276

7 000 m2   247,86 PLN/m2
     
1 735 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547275

20 000 m2   8,90 PLN/m2
     
178 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547274

2 600 m2   65,00 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547273

2 000 m2   110,00 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547272

3 300 m2   28,79 PLN/m2
     
95 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547271

680 m2   161,76 PLN/m2
     
110 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547270

14 000 m2   53,57 PLN/m2
     
750 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547269

55 m2 2 Pokoje 2 709,09 PLN/m2
  Rok budowy 1978 Działka 3 186 m2
149 000,00 PLN szczegóły
Strzelców Bytomskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548162

57 m2 3 Pokoje 5 964,91 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
340 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: