Znaleziono 5120 ofert

Sortuj

Stefana Starzyńskiego

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547250

12 668 m2   470,89 PLN/m2
     
5 965 250,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547249

1 536 m2   95,00 PLN/m2
     
145 920,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547247

2 454 m2   93,32 PLN/m2
     
229 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547246

4 098 m2   341,39 PLN/m2
     
1 399 000,00 PLN szczegóły
Agrestowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547245

1 190 m2   176,47 PLN/m2
     
210 000,00 PLN szczegóły
Litewska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547244

682 m2   381,23 PLN/m2
     
260 000,00 PLN szczegóły
Podgrzybkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547243

1 355 m2   179,34 PLN/m2
     
243 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547242

1 320 m2   70,00 PLN/m2
     
92 400,00 PLN szczegóły
Lublinek

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547240

1 587 m2   160,00 PLN/m2
     
253 920,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547239

32 500 m2   9,90 PLN/m2
     
321 700,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547238

18 900 m2   7,88 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547237

125 m2 5 pokoi 3 680,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 500 m2
460 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: