Znaleziono 5120 ofert

Sortuj

Kościelna

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964542779

2 142,07 m2   4 154,86 PLN/m2
     
8 900 000,00 PLN szczegóły
Forteczna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543652

116 m2 5 pokoi 56,03 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2008  
6 500,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543678

1 627 m2   500,00 PLN/m2
     
813 500,00 PLN szczegóły
Warszawska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964520318

374 m2 10 pokoi 14 438,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025  
5 400 000,00 PLN szczegóły

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964512143

1 332 m2   3 378,38 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
4 500 000,00 PLN szczegóły
Władysława Witwickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543700

140 m2 5 pokoi 15 285,71 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2000  
2 140 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540141

376 m2 6 pokoi 14 494,68 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1936 Działka 1 218 m2
5 450 000,00 PLN szczegóły
Szybowcowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540079

88,71 m2 4 Pokoje 13 414,50 PLN/m2
Piętro 3 z (6)    
1 190 000,00 PLN szczegóły
gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543709

45,20 m2 2 Pokoje 20 500,00 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2011  
926 600,00 PLN szczegóły
Józefa Poniatowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543254

49,70 m2 2 Pokoje 11 006,04 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1980  
547 000,00 PLN szczegóły
Adama Naruszewicza

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964543695

901 m2   18 756,94 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2012  
16 900 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964494312

2 500 m2   350,00 PLN/m2
     
875 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: