Znaleziono 5132 ofert

Sortuj

Centaura

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547353

39,57 m2 1 pokoi 37,91 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1979  
1 500,00 PLN szczegóły
Błażeja

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964547352

33,65 m2 1 pokoi 68,35 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2023  
2 300,00 PLN szczegóły
Syta

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547351

257,50 m2 3 Pokoje 14 174,76 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 310,50 m2
3 650 000,00 PLN szczegóły
Syta

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547349

257,50 m2 5 pokoi 14 174,76 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 165 m2
3 650 000,00 PLN szczegóły
Korkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547347

67,89 m2 3 Pokoje 14 656,06 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2018  
995 000,00 PLN szczegóły
Moniki Gruchmanowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547346

64,05 m2 2 Pokoje 15 597,19 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2025  
999 000,00 PLN szczegóły
Juliusza Słowackiego

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547348

2 000 m2   400,00 PLN/m2
     
800 000,00 PLN szczegóły
Naramowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547345

199,30 m2 6 pokoi 7 275,46 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2007  
1 450 000,00 PLN szczegóły
Berezyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550923

167,22 m2 5 pokoi 19 555,08 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1937  
3 270 000,00 PLN szczegóły
Michała Kleofasa Ogińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547838

53,40 m2 3 Pokoje 11 217,23 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1974  
599 000,00 PLN szczegóły
Puławska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547339

63,60 m2 3 Pokoje 22 484,28 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2009  
1 430 000,00 PLN szczegóły
Krzysztofa Kiersnowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547322

158 m2 5 pokoi 8 101,27 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1996  
1 280 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: