Znaleziono 5129 ofert

Sortuj

Ekologiczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543013

106 m2 4 Pokoje 19 623,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1994  
2 080 000,00 PLN szczegóły
Johna Baildona

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542256

50 m2 2 Pokoje 48,00 PLN/m2
Piętro 3 z (11)    
2 400,00 PLN szczegóły
Sarmacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542392

49,32 m2 2 Pokoje 20 214,92 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2009  
997 000,00 PLN szczegóły
Galileusza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542397

54,85 m2 3 Pokoje 11 394,71 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1978  
625 000,00 PLN szczegóły
Księdza Dominika Jędrzejewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542542

50 m2 2 Pokoje 7 600,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2012  
380 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543105

173,49 m2 5 pokoi 7 347,06 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 701 m2
1 249 000,00 PLN szczegóły
Obozowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543134

27,71 m2 1 pokoi 22 374,59 PLN/m2
Piętro 5 z (6) Rok budowy 2015  
620 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541498

30,32 m2 2 Pokoje 22 922,16 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
695 000,00 PLN szczegóły
Poznańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540940

45 m2 2 Pokoje 57,78 PLN/m2
Piętro 9 z (4)    
2 600,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543018

510 m2 7 pokoi 7 784,31 PLN/m2
  Rok budowy 2021 Działka 1 103 m2
3 970 000,00 PLN szczegóły
20 Października

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964447390

1 100 m2   1,82 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
2 000,00 PLN szczegóły
Prymasowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543177

36,25 m2 2 Pokoje 12 500,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2025  
453 125,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: