Znaleziono 5129 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547438

3 702 m2   34,85 PLN/m2
     
129 000,00 PLN szczegóły
Szpitalna

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547502

183,15 m2 5 pokoi 9 822,55 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2020 Działka 148 m2
1 799 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547402

29 540 m2   121,87 PLN/m2
     
3 600 000,00 PLN szczegóły
Kosynierów

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547401

250 m2 4 Pokoje 6 340,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 128 m2
1 585 000,00 PLN szczegóły
Cisowa

Garaż na sprzedaż

Numer oferty : 34964547407

22 m2 1 pokoi 3 045,45 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2020 Działka 22 m2
67 000,00 PLN szczegóły
Wolności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547398

70,69 m2 3 Pokoje 6 592,16 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
466 000,00 PLN szczegóły
Połaniecka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547397

150 m2 4 Pokoje 3 933,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 393 m2
590 000,00 PLN szczegóły
Kawęczyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547386

32,37 m2 1 pokoi 17 454,43 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1927  
565 000,00 PLN szczegóły
Przytulna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547385

1 500 m2   250,00 PLN/m2
     
375 000,00 PLN szczegóły
Sielawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547384

66,50 m2 3 Pokoje 11 954,89 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2000  
795 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550586

1 800 m2   77,78 PLN/m2
     
140 000,00 PLN szczegóły
Kwitnąca

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547376

1 096 m2   409,67 PLN/m2
     
449 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: