Znaleziono 5125 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547443

12 766 m2   9,53 PLN/m2
     
121 650,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547442

6 200 m2   33,84 PLN/m2
     
209 800,00 PLN szczegóły
Mokra

Działka na sprzedaż

Numer oferty : 34964547441

5 773 m2   281,14 PLN/m2
     
1 623 000,00 PLN szczegóły
Szamotulska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547430

81,50 m2 3 Pokoje 9 889,57 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1950  
806 000,00 PLN szczegóły
Spółdzielcza

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547425

1 759 m2   335,42 PLN/m2
     
590 000,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Majakowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547424

97,31 m2 4 Pokoje 15 404,38 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2014  
1 499 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547421

2 824 m2   88,17 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Wierzbowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547420

60 m2 4 Pokoje 4 150,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 600 m2
249 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547438

3 702 m2   34,85 PLN/m2
     
129 000,00 PLN szczegóły
Szpitalna

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547502

183,15 m2 5 pokoi 9 822,55 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2020 Działka 148 m2
1 799 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547402

29 540 m2   121,87 PLN/m2
     
3 600 000,00 PLN szczegóły
Kosynierów

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547401

250 m2 4 Pokoje 6 340,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 1 128 m2
1 585 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: