Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Geodezyjna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542867

68 m2 3 Pokoje 15 000,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
1 020 000,00 PLN szczegóły
Leśna

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964542791

209,50 m2 9 pokoi 8 544,15 PLN/m2
  Rok budowy 2002  
1 790 000,00 PLN szczegóły
Geodezyjna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542872

46 m2 2 Pokoje 17 173,91 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2025  
790 000,00 PLN szczegóły
Babiak

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542247

180 m2 3 Pokoje 3 055,56 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 5 300 m2
550 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542936

5 586 m2   300,00 PLN/m2
     
1 675 800,00 PLN szczegóły
Jeleniogórska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964542799

85 m2 4 Pokoje 18 705,88 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1948 Działka 412 m2
1 590 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542738

549 m2 10 pokoi 1 819,67 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1926 Działka 123 638 m2
999 000,00 PLN szczegóły
Santocka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542887

74,79 m2 3 Pokoje 16 039,99 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2022  
1 199 631,00 PLN szczegóły
Jasielska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542809

49 m2 3 Pokoje 13 469,39 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2024  
660 000,00 PLN szczegóły
Myślenicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523995

2 091 m2   621,23 PLN/m2
     
1 299 000,00 PLN szczegóły
Prozy

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964542816

151,77 m2 4 Pokoje 12 848,39 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2024 Działka 102 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542930

2 925 m2   998,00 PLN/m2
     
2 919 150,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: