Znaleziono 5106 ofert

Sortuj

Lipowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533902

1 161 m2   8 441,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2009 Działka 2 524 m2
9 800 000,00 PLN szczegóły
Czarny Las

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540349

4 072 m2   442,04 PLN/m2
     
1 800 000,00 PLN szczegóły
Artura Malawskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540888

27,50 m2 1 pokoi 90,91 PLN/m2
Piętro 2 z (10) Rok budowy 1970  
2 500,00 PLN szczegóły

Hala na wynajem

Numer oferty : 34964496880

100 m2 1 pokoi 36,00 PLN/m2
     
3 600,00 PLN szczegóły
Eugeniusza Horbaczewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540892

10,20 m2 1 pokoi 26 852,94 PLN/m2
Piętro 1 z (12) Rok budowy 1982  
273 900,00 PLN szczegóły
Grodziska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540455

55,39 m2 3 Pokoje 12 077,99 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
669 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540910

197 m2 5 pokoi 9 137,06 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2010 Działka 559 m2
1 800 000,00 PLN szczegóły
Obornicka

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964497308

21 m2   49,00 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
1 029,00 PLN szczegóły
Strzeszyńska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540258

213 m2 5 pokoi 4 436,62 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1979 Działka 276 m2
945 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964540359

820 m2   548,78 PLN/m2
    Działka 6 841 m2
450 000,00 PLN szczegóły
Komuny Paryskiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540927

60,87 m2 3 Pokoje 12 140,63 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2008  
739 000,00 PLN szczegóły
Mieszka I

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539122

55 m2 2 Pokoje 5 300,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1870  
291 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: