Znaleziono 5107 ofert

Sortuj

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540310

58,69 m2 3 Pokoje 4 753,79 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
279 000,00 PLN szczegóły
Nieduża

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539882

23 427 m2   19,00 PLN/m2
     
445 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540520

94 m2 4 Pokoje 6 372,34 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
599 000,00 PLN szczegóły
Konstantego Prusa

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964540571

300 m2 6 pokoi 8 333,33 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2007  
2 500 000,00 PLN szczegóły
Plac Mechaników

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539618

59,20 m2 3 Pokoje 14 679,05 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2023  
869 000,00 PLN szczegóły
6 Sierpnia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539151

9 283 m2   409,35 PLN/m2
     
3 800 000,00 PLN szczegóły
Zadumana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539963

73,50 m2 3 Pokoje 19 455,78 PLN/m2
Piętro 3 z (8) Rok budowy 2004  
1 430 000,00 PLN szczegóły
Henryka Wieniawskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540086

48,22 m2 2 Pokoje 7 576,94 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1994  
365 360,00 PLN szczegóły
Nadbrzeżna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540219

36 m2 1 pokoi 80,56 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2025  
2 900,00 PLN szczegóły
Aleksandry Karpińskiej

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964537734

56 m2   80,36 PLN/m2
     
4 500,00 PLN szczegóły
Władysława Jagiełły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538291

92 m2 3 Pokoje 6 467,39 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1922  
595 000,00 PLN szczegóły
Rzepakowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539636

1 663 m2   250,00 PLN/m2
     
415 750,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: