Znaleziono 5107 ofert

Sortuj

Maratońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539767

48,50 m2 2 Pokoje 18 536,08 PLN/m2
Piętro 1 z (5)    
899 000,00 PLN szczegóły
Adama Marczyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539098

54,73 m2 2 Pokoje 12 040,93 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2004  
659 000,00 PLN szczegóły
Bukowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539313

2 161 m2   895,42 PLN/m2
     
1 935 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964482264

2 000 m2   205,00 PLN/m2
     
410 000,00 PLN szczegóły
Stefana Batorego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538529

59,90 m2 3 Pokoje 10 006,68 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1986  
599 400,00 PLN szczegóły
Kuracyjna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540157

550 m2 12 pokoi 5 072,73 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2021 Działka 1 000 m2
2 790 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964539673

63 m2 2 Pokoje 7 301,59 PLN/m2
    Działka 901 m2
460 000,00 PLN szczegóły
Górna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539325

6 800 m2   60,29 PLN/m2
     
410 000,00 PLN szczegóły
Olszowa

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540246

813 m2   196,80 PLN/m2
     
160 000,00 PLN szczegóły
Jana Kilińskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964538518

103,60 m2 3 Pokoje 62,74 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1904  
6 500,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540175

103 m2 3 Pokoje 10 679,61 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2000  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Most Królowej Jadwigi

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540180

50,70 m2 2 Pokoje 10 648,92 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1965  
539 900,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: