Znaleziono 5103 ofert

Sortuj

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539610

100 m2 4 Pokoje 23 990,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2024  
2 399 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Jagiellończyka

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 3496443157

3 579 m2   69,85 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539775

3 000 m2   120,00 PLN/m2
     
360 000,00 PLN szczegóły
Jana Dekerta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539022

83,90 m2 3 Pokoje 11 907,03 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1914  
999 000,00 PLN szczegóły
Sikorskiego

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964536932

2 300 m2   6 739,13 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2007  
15 500 000,00 PLN szczegóły
Toruńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539769

61,71 m2 2 Pokoje 20 985,25 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2021  
1 295 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539903

3 149 m2   53,99 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964539809

58,55 m2 3 Pokoje 34,16 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1970  
2 000,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539746

58,50 m2 3 Pokoje 15 555,56 PLN/m2
Piętro 7 z (15) Rok budowy 1972  
910 000,00 PLN szczegóły
Długa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539467

261,79 m2 5 pokoi 5 725,96 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1996 Działka 2 100 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły
Długa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539844

59,95 m2 3 Pokoje 14 345,29 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2022  
860 000,00 PLN szczegóły
Szulborska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539828

36,60 m2 2 Pokoje 17 213,11 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1980  
630 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: