Znaleziono 5031 ofert

Sortuj

Słoneczna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538377

405 m2   790,12 PLN/m2
     
320 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964502999

22,32 m2 1 pokoi 21 505,38 PLN/m2
     
480 000,00 PLN szczegóły
Eliasza Radzikowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539039

52 m2 2 Pokoje 13 442,31 PLN/m2
Piętro 5 z (6)    
699 000,00 PLN szczegóły
Kościuszki

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536989

17 992 m2   90,00 PLN/m2
     
1 619 280,00 PLN szczegóły
Moździerzy

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964473170

350 m2 7 pokoi 8 571,43 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1994 Działka 933 m2
3 000 000,00 PLN szczegóły

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538120

86,83 m2 4 Pokoje 9 213,39 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2015 Działka 233 m2
799 999,00 PLN szczegóły
Uznamska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964510441

55,50 m2 2 Pokoje 14 000,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2009  
777 000,00 PLN szczegóły
rtm. Witolda Pileckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539164

52 m2 2 Pokoje 14 384,62 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2003  
748 000,00 PLN szczegóły
Łomnicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964491763

1 563 m2   735,76 PLN/m2
     
1 150 000,00 PLN szczegóły
Dąbrowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539093

200 m2 3 Pokoje 1 375,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 3 500 m2
275 000,00 PLN szczegóły
Okulickiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539190

63 m2 3 Pokoje 11 095,24 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2006  
699 000,00 PLN szczegóły
Polanki

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538888

166,85 m2 6 pokoi 32 957,75 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 3 209 m2
5 499 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: