Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Wysoka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548087

60,62 m2 3 Pokoje 5 757,18 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1978  
349 000,00 PLN szczegóły
Ożarowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548974

73,02 m2 4 Pokoje 10 886,06 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2017  
794 900,00 PLN szczegóły
Narwik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548973

65,86 m2 3 Pokoje 17 900,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2003  
1 178 894,00 PLN szczegóły
Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549003

64,70 m2 3 Pokoje 6 939,72 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1965  
449 000,00 PLN szczegóły
Hetmańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548193

26,88 m2 2 Pokoje 15 959,82 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1930  
429 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549002

4 217 m2   130,42 PLN/m2
     
550 000,00 PLN szczegóły
Szczęśliwicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548985

66,29 m2 3 Pokoje 12 988,38 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1951  
861 000,00 PLN szczegóły
Garnizonowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544546

300 m2 4 Pokoje 17 666,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 1 250 m2
5 300 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539211

62,39 m2 2 Pokoje 4 535,98 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
283 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548072

102 m2 5 pokoi 97,06 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1901  
9 900,00 PLN szczegóły
Nadnarwiańska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531575

272 m2 8 pokoi 14 702,21 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2015 Działka 4 200 m2
3 999 000,00 PLN szczegóły
Powstań Narodowych

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547880

37 m2 2 Pokoje 11 864,86 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1974  
439 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: